
- Нет в наличии
- Код: 116413
Ламинатор Agent LM-A3 250 MD
5 104 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Продуктивна офісний ламінатор. Надійний і функціональний. Працює з плівкою будь-якої товщини. Конструкція з 4 валами. Максимальна ширина ламінування 330мм / А3. Можливості холодного ламінування, фольгування, ламінування фотографій. РК дисплей відображає зміну температури з кроком в 1градус, індикатор готовності. Реверс. Металевий корпус. Чудова модель для частого користування в офісі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agent |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Особенности | Холодное ламинирование, Ламинирование фото, Реверс, Тиснение фольгой |
| Формат | A3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 530х210х105 мм |
| Макимальная толщина пленки | 250 мкм |
| Нагревательный элемент | с внешним нагревом |
| Скорость | 55 см/мин |
| Температура | 100-180°C |
- Цена: 5 104 ₴



