
- В наличии
- Код: 125695
Ламинатор Agent LM-A4 250 MD
4 840 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Продуктивний офісний ламінатор, формат ламінування А4. Надійний і функціональний. Працює з плівкою будь-якої товщини. Конструкція з 4 валами. Можливості холодного ламінування, фольгування, ламінування фотографій. РК дисплей відображає зміну температури з кроком в 1градус, індикатор готовності. Реверс. Металевий корпус. Прекрасна модель для частого використання в офісі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agent |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Особенности | Холодное ламинирование, Ламинирование фото, Реверс, Тиснение фольгой |
| Формат | A4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 450х105х210 мм |
| Макимальная толщина пленки | 250 мкм |
| Нагревательный элемент | с внешним нагревом |
| Скорость | 55 см/мин |
| Температура | 0-180°C |
- Цена: 4 840 ₴

