
- В наличии
- Код: 375490
Ламинатор PowerPlant EasyLam PP-141
1 599 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ламинатор PowerPlant EasyLam PP-141 ідеально підходить для будинку, навчальних закладів і невеликого офісу. Компактні розміри і стильний дизайн. Дозволяє ламінувати формати від візитки до аркушів А4. Працює з усіма сучасними плівками від 80 до 100 мікрон. Швидкість ламінування 350 міліметрів в хвилину. Температура ламінування - 125 градусів.
Завдяки 2 валів ламинатор рівномірно, без яких-небудь дефектів склеює плівку навіть в зонах з мінімальними краями. Інтуїтивно зрозуміла панель управління.
Ламинатор PowerPlant EasyLam PP-141 - стильний, компактний, універсальний інструмент для домашнього використання, освітніх завдань і потреб малого бізнесу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Формат | A4 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Макимальная толщина пленки | 100 мкм |
| Нагревательный элемент | с внешним нагревом |
| Скорость | 35 см/мин |
| Температура | до 125°C |
- Цена: 1 599 ₴


