
- Нет в наличии
- Код: 345555
Истчоник бесперебойного питания Maxxter MX-HI-PSW500-01 500VA
4 799 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Домашній інвертор з синусоїдальним виходом, регулятором напруги та управління батареєю, 500 ВА. Ідеально для котлів, системного відеоспостереження, сигналізації та інших важливих систем безпеки
Працює як джерело безперервного живлення (ДБЖ, UPS) при підключенні зовнішнього акумулятора 12 Вольт (акумулятор в комплект не входить, купується окремо)
Більший зарядний струм (до 10 Ампер) дозволяє швидко заряджати батареї великі ємності
"Інтелектуальний заряд" - зарядний алгоритм батареї з "тренувальним" режимом
Захист від коротких замикань, перевантажень, перенапруги або низької напруги
Мікропроцесорне управління та самодіагностика при кожному старті
Індикаторний рідкокристалічний дисплей
Потужний трансформатор і схема для тривалої безперервної роботи
РК-індикатор статусу
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxxter |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Индикация | Цифровая |
| Количество выходных розеток | 1 шт |
| Материал корпуса | Металл |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.9 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 300 Вт |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внешняя |
| Время переключения | 4 мс |
| Входное напряжение | 140-275 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Габариты (ШхВхГ) | 350 х 140 х 180 мм |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Да |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 2 |
| Количество батарей | без батареи |
| Мощность полная | 500 VA |
| Напряжение аккумулятора (В) | 12 В |
- Цена: 4 799 ₴



