
- Нет в наличии
- Код: 260262
Источник бесперебойного питания LogicPower LPY-W-PSW-1000VA+ (700Вт), Lin.int., AVR, 2 х Schuko, метал
6 975 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LPY- W - PSW-1000VA + (700Вт) 10A / 20A 12В - ДБЖ / UPS з правильною синусоїдою є високотехнологічним і багатофункціональним обладнанням, за допомогою якого забезпечується резервне електроживлення різноманітних технічних пристроїв і електроніки при раптовому або аварійному відключенні живлення електромережі.
Модель ДБЖ / UPS LPY- W - PSW-1000VA + (700Вт) 10A / 20A 12В відрізняється високими якісними і технічними характеристиками, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями. Джерело безперебійного живлення ДБЖ з чистою синусоїдою LPY- W - PSW-1000VA + (700Вт) 10A / 20A
12В має показники потужності 700 Вт і вхідна напруга 140-275 V. Функцію стабілізації напруги, холодний старт. Батарея: підключається зовнішня 12V (поставляється окремо).
Захисний функціонал ДБЖ / UPS з чистою синусоїдою LPY- W - PSW-1000VA +(700Вт) 10A / 20A 12В: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду і надлишкового заряду батарей, високого / низького напруги.
Вибір UPS LPY- W - PSW-1000VA + (700Вт) 10A / 20A 12В з чистою синусоїдою - це оптимальне рішення якщо ви хочете забезпечити безперебійну роботу вашої електроніки, комп"ютерної / побутової техніки та збільшити термін її служби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Индикация | Цифровая |
| Материал корпуса | Металл |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 700 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внешняя |
| Время переключения | 0,6 мс |
| Входное напряжение | 140-275 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Габариты (ШхВхГ) | 310х265х170 мм |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ для підключення зовнішніх АКБ | Да |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 2 |
| Количество батарей | без батареи |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Мощность полная | 1000 VA |
| Форма выходного напряжения | правильная синусоида |
- Цена: 6 975 ₴




