
- Нет в наличии
- Код: 271590
Источник бесперебойного питания LogicPower LPM-825VA
2 675 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LPM-825VA - лінійно інтерактивний ДБЖ, по суті, є резервним джерелом живлення. Цей пристрій головним чином призначається для безперебійного живлення різних технічних пристроїв і електроніки, і необхідно при аварійному або раптовому відключенні основного мережевого електроживлення.
Безперебійний UPS LPM-825VA (лінійно інтерактивний тип) має показники потужності 577 Вт і вхідна напруга 145-290 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LPM-825VA має на увазі: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей . Автоподзарядка пристрою виконується в вимкненому стані. Має 2 евророзетки, функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі.
Якщо вам необхідно організувати в вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно інтерактивний ДБЖ LPM-825VA - це оптимальне і доступне за своєю вартістю рішення.
У тому випадку якщо у вас виникли труднощі, пов’язані з вибором необхідної моделі ДБЖ / UPS, ви завжди можете зв’язатися з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами, які допоможуть вам вибрати інтерактивний ДБЖ відповідно до ваших потреб.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал корпуса | Металл |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 577 Вт |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Время переключения | 4-6 мс |
| Время работы от батареи при нагрузке 50% | 10 мин |
| Входное напряжение | 145-290 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Габариты (ШхВхГ) | 85х139х305 мм |
| Емкость батарей | 9 Ah |
| Защита от высоковольных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ для підключення зовнішніх АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 2 |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Мощность полная | 825 VA |
| Форма выходного напряжения | правильная синусоида |
- Цена: 2 675 ₴



