
- Нет в наличии
- Код: 271583
Источник бесперебойного питания LogicPower LPY-B-PSW-500VA+ (350Вт)5A/10A, Lin.int., AVR, 2 x евро, LCD,
4 990 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ДБЖ з правильною синусоїдою LPY-B-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A.
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою забезпечують автономну роботу електрообладнання від акумулятора у разі відключення живлення із загальної мережі.
Форма вихідної напруги у вигляді правильної (чистої) синусоїди дозволяє використовувати ДБЖ даного типу для електричної техніки:
- з трансформаторними блоками живлення;
- з об'ємними індукційними котушками;
- з дроселем;
- з блоками живлення APFC (активна корекція фактора потужності) тощо.
Джерело безперебійного живлення LPY-B-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 140-275 V на вході до 220±10% на виході.
3 кроки для підключення ДБЖ:
- Підключити акумулятор дотримуючись полярності;
- Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 220В;
- Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ.
Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику!
ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
- як джерела безперебійного живлення для газових, електричних або твердопаливних опалювальних котлів;
- ДБЖ для аварійного освітлення;
- для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання, завдяки функції швидкої (гарячої) заміни акумулятора;
- UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів;
- як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп'ютерів.
Типи зовнішніх акумуляторних батарей, які можна підключити до ДБЖ:
- Свинцево-кислотний AGM. Ресурс роботи - 400 циклів заряд/розряд;
- AGM (мультигель). Ресурс роботи – 800 циклів заряд/розряд;
- Гелевий (Gel) акумулятор. Ресурс роботи – 1200 циклів заряд/розряд;
- Літій залізо фосфатний акумулятор. Ресурс роботи до 7000 циклів заряд/розряд.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Индикация | Цифровая |
| Материал корпуса | Металл |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 350 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внешняя |
| Время переключения | 4-6 мс |
| Входное напряжение | 140-275 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Габариты (ШхВхГ) | 145х180х235 мм |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ для підключення зовнішніх АКБ | Да |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 2 |
| Количество батарей | без батареи |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Мощность полная | 500 VA |
| Форма выходного напряжения | правильная синусоида |
- Цена: 4 990 ₴

