
- Нет в наличии
- Код: 457620
Источник бесперебойного питания Socomec NeTYS PE 600 (600VA / 360W / 9AH) (NET0600-PE)
1 434 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рішення для:
• САПР, графічних робочих станцій
• мультимедійних робочих станцій та периферійних пристроїв
• РК-дисплеї та монітори
• обладнання в точках продажу
Переваги
Ідеальний та економічний захист для застосування у малому чи домашньому бізнесі, або на підприємствах чисельністю до 500 співробітників
• призначений для захисту інформаційного обладнання в умовах будинку, офісу або невеликих підприємств.
• Повний асортимент шести моделей для електроживлення навантаження з різним споживаним струмом і необхідним часом підтримки.
Простота експлуатації
• Панель керування з РК-дисплеєм з піктограмами/ світлодіодними індикаторами, що дозволяє легко контролювати режим роботи.
Рішення щодо захисту від перебоїв електроживлення та змін напруги
• Вбудована функція автоматичного регулювання напруги забезпечує стабілізацію вихідної напруги та запобігає переключенню в режим роботи від акумуляторних батарей, тим самим зберігаючи їхній заряд для забезпечення живлення важливого обладнання у разі вимкнення живлення.
Спрощене підключення
• Декілька розеток IEC 320 (за стандартом для інформаційного обладнання), що забезпечують просте підключення комп’ютерних та інформаційних периферійних пристроїв.
Захист ліній передачі даних
• Вбудований NTP захист для мереж LAN/ADSL від перенапруги в лініях передачі даних.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Socomec |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Серый |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 360 Вт |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Время переключения | 2-6 мс |
| Входное напряжение | 170-280 В |
| Выходное напряжение | 230 В ± 10% |
| Габариты (ШхВхГ) | 100х145х300 мм |
| Емкость батарей | 9 Ah |
| Защита от высоковольных скачков | Нет |
| Клеммы для подключения внешних АКБ для підключення зовнішніх АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | 3 |
| Количество Schuko-розеток | Нет |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 3 |
| Мощность полная | 600 VA |
| Форма виходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
- Цена: 1 434 ₴

