
- Нет в наличии
- Код: 446079
Источник бесперебойного питания Qoltec QLT1500L-53974/29588
5 000 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ДБЖ Qoltec Off-line - це сучасний та економічний пристрій, що забезпечує стабільну роботу комп’ютера навіть у разі відключення електроенергії.
Він ідеально підходить для тих, хто хоче контролювати стабільну роботу своїх пристроїв незалежно від коливань електроживлення.
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) для телекомунікаційного обладнання та апаратури автоматичної обробки даних.
Він забезпечує «запас» енергії у разі збою живлення, цим захищаючи від втрати даних.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Qoltec |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Металл |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 900 Вт |
| Тип ИБП | Резервный (Off-line или Standby) |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Нет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Время переключения | 2-6 мс |
| Входное напряжение | 140-300 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Габариты (ШхВхГ) | 370х135х165 мм |
| Емкость батарей | 2х9 Ah |
| Защита от высоковольтных скачков | Нет |
| Клеммы для подключения внешних АКБ для підключення зовнішніх АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | 2 |
| Количество Schuko-розеток | 2 |
| Количество батарей | 2 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Мощность полная | 1500 VA |
| Форма выходного напряжения | синусоида |
- Цена: 5 000 ₴


