
- Нет в наличии
- Код: 413907
Источник бесперебойного питания LogicPower LP-UL3000VA
5 160 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представлений у нашому каталозі лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL3000VA (1800Вт) відрізняється привабливими характеристиками і функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних засобів.
Безперебійний ДБЖ/UPS LP-UL3000VA (1800Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показники потужності 3000/1800 VA/W та вхідну напругу 145-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду та надлишкового заряду батарей. Автозаряджання пристрою виконується у вимкненому стані. Має 4 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги у мережі.
Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку чи офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL3000VA (1800Вт) - це оптимальне та доступне за своєю вартістю рішення.
Цей ДБЖ оснащений функціональним USB портом, за допомогою якого можна переглядати вхідну/вихідну напругу, режими пристрою (частота, рівень заряду/розряду батареї, навантаження інвертора, температура). Також можна перевірити тривожну ситуацію: від’єднаний UPS, відключення від мережі, низька напруга батареї, відключення ДБЖ, UPS несправності, тестування та байпас тощо. Про ці та інші функції можна докладніше прочитати в інструкції: PowerManager II
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Материал корпуса | Металл |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 1800 Вт |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Время переключения | 2-8 мс |
| Входное напряжение | 145-295 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Габариты (ШхВхГ) | 450х220х160 мм |
| Емкость батарей | 4х9 Ah |
| Защита от высоковольных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ для підключення зовнішніх АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 4 |
| Количество батарей | 4 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Мощность полная | 3000 VA |
| Форма виходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
- Цена: 5 160 ₴


