
- Нет в наличии
- Код: 271592
Источник бесперебойного питания LogicPower UL650VA
1 866 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтерактивний ДБЖ LP UL650VA відрізняється привабливими характеристиками та функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів у будинку чи офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод у електромережі.
Цей ДБЖ здатний забезпечити безперебійним живленням:
-комп'ютери, ноутбуки;
-Невеликі сервери, робочі станції, мережеві пристрої;
-Пристрої RTV (телевізори, тюнери, колонки, проектори);
-Системи сигналізації та відеоспостереження;
-телекомунікації та фіскальні пристрої;
-Контрольно-вимірювальну апаратуру.
Основні переваги ДБЖ LP-UL650VA (390Вт):
-Потужність. Дозволяє забезпечити резервне живлення пристрою потужністю до 390 Вт.
-Діапазон вхідної напруги. Широкий діапазон стабілізації напруги дозволяє убезпечити техніку від серйозних перепадів мережі.
-Ємність акумулятору. Прилад попередньо містить вбудований акумулятор без необхідності додаткової купівлі та обслуговування.
-Матеріал корпусу. Міцний металевий корпус прослужить вам довго та витримає механічну дію.
-LCD дисплей. Яскравий дисплей, що відображає основні показники роботи пристрою у режимі реального часу.
-Наявність роз'єму USB. Наявність порту USB дозволяє зручно виконувати моніторинг роботи пристрою, підключаючи його до комп'ютера.
-Мінімальний час перемикання на АКБ. Максимально короткий час перемикання ДБЖ у режим живлення від батареї 2-6 мілісекунд та час забезпечення резервного живлення до 15 хвилин залежно від навантаження.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Индикация | Цифровая |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Материал корпуса | Металл |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 390 Вт |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Время переключения | 2-6 мс |
| Входное напряжение | 145-290 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Габариты (ШхВхГ) | 89х140х305 мм |
| Емкость батарей | 7.5 Ah |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ для підключення зовнішніх АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 2 |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Мощность полная | 650 VA |
| Форма выходного напряжения | правильная синусоида |
- Цена: 1 866 ₴




