
- В наличии
- Код: 493346
Фен First FA-5654-8
949 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірна ефективність: професійна укладка волосся за допомогою зручного фена завдяки іонній технології, що зберігає структуру. Це запобігає позитивному заряду волосся і розгладжує зовнішню кутикулу. Це значно спрощує укладку, а ефект вражає: волосся стає еластичним і гладким, пружним до самих кінчиків. Включає знімну насадку-концентратор для точної укладки окремих локонів та насадку-дифузор для додаткової густоти та об'єму. Оптимальне регулювання з трьома температурними режимами, двома режимами обдування та функцією холодного "пострілу" для фіксації укладки. Підходить для всіх типів волосся, для будь-якої довжини волосся та для будь-якої зачіски. Плюси: практична підвіска, захист від перегріву та наддовгий кабель.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 0 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Мощность фена | 2200 Вт |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция ионизации | Да |
| Холодный обдув | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.6 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.75 м |
| Концентратор | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | фен, насадка концентратор, насадка диффузор, инструция |
| Профессиональный | Нет |
| Цвет | Черный |
- Цена: 949 ₴







