
- В наличии
- Код: 3010080
Ламинатор 1A 4001 (3010080)
1 038 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Офісний ламінатор.
Легкий і компактний. Простий і зручний в експлуатації.
Рекомендації: для організацій з невеликим обсягом робіт.
Максимальна ширина ламінування - 230 мм.
Індикатор готовності, розігрів 2-4 хвилини.
Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 100 мк.
Можливість ламінування фотографій.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Габарити (ШхВхГ) | 330х100х58 мм |
| Максимальна товщина плівки | 100 мкм |
| Нагріваючий елемент | немає даних |
| Реверс | немає |
| Скорость | 50 см/хв |
| Температура | 110°C |
| Фольгування | немає |
| Формат | А4 |
- Цена: 1 038 ₴



