
- Нет в наличии
- Код: 512760
Комплект резервного питания Njoy, ДБЖ Aira 1200 + АКБ OZ Power OZ12V100 12V 100AH
10 320 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наш новий продукт nJoy, Aira 1200, був створений для забезпечення належного функціонування індуктивних споживачів (електродвигунів). ДБЖ спеціально призначений для пристроїв центрального опалення, захищаючи їх від коливань напруги і забезпечуючи тривалу роботу в разі збою живлення. Цей ДБЖ може захищати і забезпечувати резервне копіювання будь-якого типу обладнання, від електронних пристроїв до побутової техніки.
Оснащений РК-дисплеєм, Aira 1200 відображає в режимі реального часу інформацію про стан свого ДБЖ, рівень заряду батареї або при виникненні помилки в його роботі.
Цей ДБЖ не містить внутрішніх батарей, їх потрібно купувати окремо. До Aira 1200 можна підключити одну або кілька зовнішніх батарей. Залежно від ємності використовуваної батареї ми можемо отримати адаптоване час резервного живлення в залежності від вимог споживачів.
Гарантія на АКБ - 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Индикация | Цифровая |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 1000 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Нет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внешняя |
| Время переключения | <10 мс |
| Входное напряжение | 140-275 В |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Габариты (ШхВхГ) | 255х120х290 мм |
| Защита от высоковольтных скачков | Нет |
| Клеммы для подключения внешних АКБ для підключення зовнішніх АКБ | Да |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 2 |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Мощность полная | 1200 VA |
| Форма виходного напряжения | синусоида |
- Цена: 10 320 ₴

