
- Нет в наличии
- Код: 256753
Источник бесперебойного питания LogicPower U650VA
1 739 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LP U650VA - лінійно інтерактивний ДБЖ, по суті, є резервним джерелом живлення. Цей пристрій головним чином призначається для безперебійного живлення різних технічних пристроїв і електроніки, і необхідно при аварійному або раптовому відключенні основного мережевого електроживлення.
Безперебійний UPS LP U650VA (лінійно інтерактивний тип) має показники потужності 390 Вт і вхідна напруга 165-275 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LP U650VA має на увазі: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автоподзарядка пристрою виконується в вимкненому стані. Має 2 евророзетки, інтерфейс USB, захист RG45\11, функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Материал корпуса | Металл |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 390 Вт |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Время переключения | 4-6 мс |
| Время работы от батареи при нагрузке 50% | 15 мин |
| Входное напряжение | 145-290 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Габариты (ШхВхГ) | 89х140х305 мм |
| Емкость батарей | 7.5 Ah |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ для підключення зовнішніх АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 2 |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Мощность полная | 650 VA |
| Форма виходного напряжения | Правильная синусоида |
- Цена: 1 739 ₴



