
- Нет в наличии
- Код: 305270
Источник бесперебойного питания LogicPower LPM-U850VA-P
2 957 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представлений у нашому каталозі інтерактивний ДБЖ LP U850VA-P(510Вт) відрізняється привабливими характеристиками і функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі.
Безперебійний ИБП/UPS LP U850VA-P(510Вт) (лінійно інтерактивний тип) має показники потужності 510 Вт, вхідна напруга 145-290 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LP U850VA-P(510Вт) передбачає: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автоподзарядка пристрою виконується у вимкненому стані. Має 2 євророзетки, інтерфейс USB, захист RG45\11, функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі.
Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивний ДБЖ LP U850VA-P(510Вт) - це оптимальне і доступне по вартості рішення.
Даний ДБЖ оснащений функціональним USB портом, за допомогою якого можна переглядати вхідна/вихідна напруги, режими пристрою(частота , рівень заряду/розряду батареї, навантаження інвертора, температура). Так само можна перевірити тривожну ситуацію: від’єднано UPS, відключення від мережі, низька напруга батареї, відключення ДБЖ, UPS несправності, тестування і байпас і т. д. Про ці та інші функції можна детальніше прочитати в інструкції: « PowerManager II»
У тому випадку якщо у вас виникли труднощі, пов’язані з вибором потрібної моделі ИБП/UPS, ви завжди можете зв’язатися з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами, які допоможуть вам вибрати інтерактивний ДБЖ у відповідності з вашими потребами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 510 Вт |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Время переключения | 4-6 мс |
| Время работы от батареи при нагрузке 50% | 10 мин |
| Входное напряжение | 145-290 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Габариты (ШхВхГ) | 95х140х310 мм |
| Емкость батарей | 8.5 Ah |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ для підключення зовнішніх АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 2 |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Мощность полная | 850 VA |
| Форма виходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
- Цена: 2 957 ₴


