
- Нет в наличии
- Код: 413909
Источник бесперебойного питания LogicPower LP-UL800VA-8PS
3 165 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представлений у нашому каталозі лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL800VA-8PS (480Вт) відрізняється привабливими характеристиками та функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку чи офісі, а також ефективний захист електроніки електромережі.
Безперебійний ДБЖ/UPS LP-UL800VA-8PS (480Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показники потужності 800/480 VA/W та вхідну напругу 145-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ передбачає: захист від короткого замикання, стрибків напруги, навантаження, розряду та надмірного заряду батарей. Автозаряджання пристрою виконується у вимкненому стані. Має 8 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги у мережі.
Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку чи офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL800VA-8PS (480Вт) - це оптимальне та доступне за своєю вартістю рішення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 480 Вт |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Время переключения | 2-8 мс |
| Время работы от батареи при нагрузке 50% | 10 мин |
| Входное напряжение | 145-295 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Габариты (ШхВхГ) | 205х95х275 мм |
| Емкость батарей | 8 Ah |
| Защита от высоковольных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ для підключення зовнішніх АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 8 |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 8 |
| Мощность полная | 800 VA |
| Напряжение аккумулятора (В) | 12 В |
| Форма виходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
- Цена: 3 165 ₴


