
- Нет в наличии
- Код: 511058
Источник бесперебойного питания LogicPower UL1250VA 4 Pro (720 Вт)
3 947 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представлена в нашому каталозі модель інтерактивного ДБЖ LP UL1250VA 4 Pro (720 Вт) відрізняється привабливими характеристиками та функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі.
Даний ДБЖ здатний забезпечити безперебійним живленням:
Комп’ютери, ноутбуки;
Роутери;
Невеликі сервери, робочі станції, мережеві пристрої;
Пристрої RTV (телевізори, тюнери, колонки, проектори);
Системи сигналізації та відеоспостереження;
Телекомунікації та фіскальні пристрої;
Контрольно-вимірювальну апаратуру.
Джерело безперебійного живлення LP UL1250VA 4 Pro (720 Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показник потужності - 1250/720 VA/W і вхідну напругу - 140-300 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення LP UL1250VA 4 Pro (720 Вт) має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автопідзарядка пристрою виконується у вимкненому стані. Має 4 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги в мережі. ДБЖ має технологію триступінчастої зарядки АКБ, що значно скорочує час перезарядки. Завдяки технології інтелектуального керування акумулятором його заряджання відбувається з урахуванням температурної компенсації, що збільшує термін служби акумулятора.
Характеристики представленого ДБЖ були змінені, щоб він легко справлявся з будь-якою загрозою Вашому обладнанню:
Кількість розеток збільшена до 4 - Ви можете підключити ще більше пристроїв до свого ДБЖ.
Збільшено діапазон вхідної напруги - покращена стабілізація вхідної напруги без використання акумулятора.
Збільшено коефіцієнт потужності - Ви можете підключити ще потужніші пристрої до свого ДБЖ.
Оновлено програмне забезпечення та модифіковано мікропроцесорне керування - Ваш ДБЖ працюватиме ще ефективніше, збільшується його термін служби.
Товщина пластику збільшена - корпус Вашого ДБЖ став ще міцнішим.
Сучасний дизайн та ергономічність - краса та зручність із зручною та зрозумілою індикацією стану роботи.
Гарантія: 24 місяці - Ви завжди можете покластися на нас, як на надійного постачальника, ми вирішимо будь-яке питання щодо гарантійного або сервісного обслуговування нашого обладнання.
Якщо необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивне ДБЖ LP UL1250VA 4 Pro (720 Вт) - це оптимальне і доступне за своєю вартістю рішення. Модель обладнана USB інтерфейсом для підключення до персональних комп"ютерів.
Переваги лінійно-інтерактивних ДБЖ:
Компактність;
Простота підключення;
Поєднання функцій побутового стабілізатора та джерела резервного живлення одночасно;
Демократична вартість;
Сучасний та ергономічний дизайн, що органічно виглядає в побуті.
УВАГА! Щоб активувати програмне забезпечення при запиті серійного номера пристрою, введіть серійний номер, зазначений на стікері, який знаходиться на диску з драйверами. За його відсутності зверніться до нашого сервісного центру за аварійним серійним номером.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Индикация | Цифровая |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 720 Вт |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Время переключения | 2-6 мс |
| Входное напряжение | 140-300 В |
| Выходное напряжение | 190-255 В |
| Габариты (ШхВхГ) | 115х220х320 мм |
| Емкость батарей | 2х7 Ah |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ для підключення зовнішніх АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 4 |
| Количество батарей | 2 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Мощность полная | 1250 VA |
| Форма виходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
- Цена: 3 947 ₴





