
- Нет в наличии
- Код: 254485
Источник бесперебойного питания Powercom RPT-1000AP Schuko, Lin.int., AVR, 3 x евро, USB, пластик (00210219)
3 308 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лінійно-інтерактивні ДБЖ серії RAPTOR призначені для захисту персональних комп"ютерів і мережевого устаткування від основних неполадок з електроживленням: перевантаження або короткого замикання; знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Завдяки наявності вбудованого стабілізатора напруги у всіх моделях RAPTOR підтримують вихідну напругу в межах норми при постійно зниженій напрузі електромережі, не використовуючи ресурс акумулятора. Для зручності підключення обладнання в ДБЖ передбачено три вихідних роз"єми з батарейній підтримкою. ДБЖ серії RAPTOR, відрізняючись невисокою ціною, забезпечать захист Вашої техніки від основних проблем електромережі, займаючи мінімум робочого простору.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 600 Вт |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Время переключения | 2-4 мс |
| Входное напряжение | 220-240 В |
| Выходное напряжение | 220-240 В ± 5% |
| Габариты (ШхВхГ) | 100х278х143 мм |
| Емкость батарей | 9 Ah |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 3 |
| Мощность полная | 1000 VA |
| Форма виходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
- Цена: 3 308 ₴


