
- Нет в наличии
- Код: 457319
Жесткий диск HDD SATA3TB WD Purple 5400rpm 256MB (WD33PURZ)
5 000 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Накопичувачі WD Purple розроблені спеціально для відеоспостереження, щоб витримувати підвищені перепади температури та вібрації обладнання серед NVR. Стандартний накопичувач для настільних ПК розрахований на короткі проміжки часу, а не жорстку цілодобову роботу системи відеоспостереження високої роздільної здатності. Купуючи WD Purple, ви отримуєте надійне сховище класу відеоспостереження, перевірене на сумісність із широким спектром систем безпеки. Ексклюзивна технологія AllFrame допомагає зменшити втрату кадрів та покращити загальне відтворення відео.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Объем накопителя | 3000 GB |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 640 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 ч |
| Габариты | 147 х 101.6 х 26.1мм |
| Где находится | Киев |
| Дополнительная информация | эксклюзивная технология Western Digital AllFrame |
| Емкость накопителя | 3 ТБ |
| Объем буфера | 256 MB |
| Потребляемая мощность в режиме записи/чтения | 6 Вт |
| Рабочая температура | от 0°C до 60°C |
| Серия | Purple |
| Ударопрочность | в рабочем состоянии: 30 Gs / при хранении: 250 Gs |
- Цена: 5 000 ₴


