
- Нет в наличии
- Код: 434980
Аккумуляторная батарея Njoy GP05122F 12V 5AH (BTVACEUOATF2FCN01B) AGM
539 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Батарея герметична і перезаряджається, забезпечуючи довгострокове і надійне якість. Вони повністю не вимагають обслуговування і мають низький саморозряд - всього 3% ємності, зниженою на місяць.
Акумулятор має відмінний час зарядки і перезарядки, а також розрахунковий термін служби в плаваючому режимі і в режимі очікування від 5 до 8 років. Ви отримаєте більше 260 циклів при 100% глибині розряду.
Ви можете найкраще використовувати акумуляторні або охоронні системи, системи сигналізації, ДБЖ, медичне обладнання, обладнання зв’язку, системи аварійного живлення, електроінструменти, іграшки, кабельне телебачення, контрольне обладнання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Напряжение | 12 В |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.41 кг |
| Высота | 101 мм |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальная рабочая температура | 25°C |
| Саморозряд при 25°C от начальной емкости за год | 36 % |
| Тип клемм | F2 |
- Цена: 539 ₴






