
- В наявності
- Код: 283575
Вентилятор ID-Cooling ZF-14025-ARGB (Single Pack), 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний
359 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор ID-Cooling ZF-14025-ARGB призначається для додаткового охолодження корпусу системного блоку. Розмір виробу становить 140x140 мм. Аеродинамічна конструкція дозволяє вентилятору здійснювати до 1600 об/хв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 36.5 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 208 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 1.85 мм H2O |
| Споживана потужність | 2.64 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Регулювання обертів | Да |
| Товщина | 25 мм |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Повітряний потік | 79.5 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Підсвічування | ARGB |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 359 ₴







