
- Немає в наявності
- Код: 283581
Вентилятор ID-Cooling ZF-12025-PINK ARGB (Single Pack), 120x120x25м, 4-pin PWM, білий з рожевим
283 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 33.5 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 2.13 мм H2O |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Да |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Рожевий |
| Повітряний потік | 55.2 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
- Ціна: 283 ₴



