
- В наявності
- Код: 8827
Вентилятор Titan TFD-4010M12Z
179 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вся потужність, яка споживається комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і, йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальної потужності може бути недостатньо. Тому для ефективного тепловідведення, корпуси обладнають додатковими вентиляторами.
TITAN TFD-4010M12Z - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням.
TITAN TFD-4010M12Z відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Титан |
| Діаметр вентилятора | 40 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 5000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 21 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Повітряний потік | 5.22 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 0.84 Вт |
| Розміри | 40 х 40 х 10 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.07 А |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Товщина | 10 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 179 ₴


