
- В наявності
- Код: 125221
Вентилятор Titan TFD-7010 M 12 Z, 70 мм
209 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Титан |
| Діаметр вентилятора | 70 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 33 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 21.33 CFM |
| Тиск | 0.08 мм H2O |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Розміри | 70 х 70 х 10 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.25 А |
| Товщина | 10 мм |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Де знаходиться | Київ |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 209 ₴


