
- Немає в наявності
- Код: 115623
Вентилятор Titan TFD-4020M12Z
188 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер для корпуса Titan TFD-4020M12Z - прекрасне рішення для вентиляції корпусу вашого комп"ютера. Він має діаметр 40 мм і забезпечить надійну і стабільну роботу ваших пристроїв. І до того ж, він гарантує низький рівень шуму.
Titan TFD-4020M12Z забезпечить ефективне охолодження корпусу, створюючи при цьому умови для стабільної і продуктивної роботи всієї системи. Ефективне охолодження корпусу комп"ютера має важливе значення, так як в цілому забезпечує умови для стабільної і продуктивної роботи всієї системи. Зазвичай охолодження корпусу організовується за допомогою вентиляторів, часто званих кулерами. Стандартно один вентилятор, він же кулер, розташовується на нижній передній панелі і здійснює вдув повітря ззовні в корпус, другий вентилятор, розташований вгорі задньої панелі видуває нагріте повітря з корпусу. Чим краще вентиляція корпусу, тим холодніші компоненти і тим стабільніша робота комп"ютера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Титан |
| Діаметр вентилятора | 40 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 5000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 21 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 г |
| Повітряний потік | 4.17 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 0.96 Вт |
| Розміри | 40 х 40 х 20 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.08 А |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Товщина | 20 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 188 ₴



