
- Немає в наявності
- Код: 7314
Вентилятор Gembird Sleeve 60x60x15mm (D6015SM-3)
79 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
an style="font-size:16px">При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Діаметр вентилятора | 60 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 4000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 32 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 47 г |
| Повітряний потік | 15.36 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 3.8 мм H2O |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 1.44 Вт |
| Розміри | 60 х 60 х 15 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.12 А |
| Товщина | 15 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 79 ₴


