
- Немає в наявності
- Код: 147689
Вентилятор Gembird D40BM-12A, 40х40х10 мм, 3-pin, черный
89 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Діаметр вентилятора | 40 мм |
| Максимальний рівень шуму | 27 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Де знаходиться | Київ |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 89 ₴

