
- Немає в наявності
- Код: 228947
Вентилятор ID-Cooling NO-9225-SD, 92x92x25мм, 3-pin, чорний
139 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор ID-Cooling NO-9225-SD забезпечений крильчаткою з 7 лопатями, що обертаються зі швидкістю 1500 об/хв. Маючи габарити 92 х 92 мм вентилятор з легкістю розміщується на штатному місці комп'ютерного корпусу будь-якої конфігурації та фіксується за допомогою гвинтів. Потребуючи підключення до відповідного роз'єму типу 3-pin вентилятор значно покращує циркуляцію повітря всередині корпусу, обертаючись зі стабільною швидкістю та створюючи щільний повітряний потік. Довговічність і надійність вентилятора забезпечена його гідродинамічним підшипником ковзання, який також гарантує невисокий рівень шуму пристрою під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 20 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 28.5 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розміри | 92 х 92 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 139 ₴



