
- В наявності
- Код: 228952
Вентилятор ID-Cooling NO-8025-SD
99 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Максимальний рівень шуму | 21 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Де знаходиться | Київ |
| Роз'єм живлення | 3-Pin |
- Ціна: 99 ₴




