
- Немає в наявності
- Код: 344350
Вентилятор ID-Cooling WF-14025-XT, 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний
269 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 32.6 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 156 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 76.8 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 2.14 мм H2O |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 3.6 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Да |
| Сила струму | 0.3 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 269 ₴





