
- В наявності
- Код: 432224
Вентилятор ID-Cooling FL-12025K
149 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор ID-Cooling FL-12025K забезпечений крильчаткою з 9 лопатями, що обертаються зі швидкістю 1250 об/хв. Маючи габарити 120 х 120 мм вентилятор з легкістю розміщується на штатному місці комп'ютерного корпусу будь-якої конфігурації та фіксується за допомогою гвинтів. Довговічність і надійність вентилятора забезпечена його гідродинамічним підшипником ковзання, який також гарантує невисокий рівень шуму пристрою під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1250 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 21 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 145 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 45 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 2.4 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.2 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 149 ₴



