
- В наявності
- Код: 432226
Вентилятор ID-Cooling TF-9215 ARGB, 92x92x15мм, 4-pin, чорно-білий
259 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 33.4 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 82 г |
| Повітряний потік | 44.3 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 3.24 мм H2O |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 1.92 Вт |
| Розміри | 92 х 92 х 15 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Товщина | 15 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
- Ціна: 259 ₴





