
- Немає в наявності
- Код: 427220
Вентилятор DeepCool XFAN 80, 80х80х25мм, Molex, чорний
99 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
le="font-size:16px">При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 20.3 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | Molex |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 82 г |
| Де знаходиться | Київ |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 0.96 Вт |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.08 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Повітряний потік | 21.8 CFM |
- Ціна: 99 ₴



