
- Немає в наявності
- Код: 435722
Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11)
1 060 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1300 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 17.8 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 6 pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 380 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 1.52 мм H2O |
| Споживана потужність | 4.2 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.35 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Повітряний потік | 45.7 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
- Ціна: 1 060 ₴









