
- В наявності
- Код: 447688
Акустична система REAL-EL X-737 Black
2 599 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-737 має сучасний дизайн з якісним звучанням. Широкий функціонал "бумбокса" дає змогу прослуховувати музику, підключаючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки тощо, як через вивід AUX, так і через Bluetooth. USB і Micro SD card роз'єми дають можливість прослуховувати аудіо-файли з flash-носіїв.
X-737 чудовий супутник для відпочинку на природі, літій-іонний акумулятор на 4000 мАг забезпечить вас музикою на досить тривалий час.
LED дисплей.
USB, Micro SD (TF).
RGB підсвічування.
Збільшений час роботи.
Мікрофонний вхід із функцією відлуння.
Передавання аудіосигналу через Bluetooth.
Радіус дії Bluetooth - до 10 метрів.
Еквалайзер регулювання рівня високих і низьких частот.
AUX підключення для використання з ПК, ТВ та іншими джерелами.
TWS - одночасне підключення двох систем до одного джерела аудіо сигналу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 90 Гц |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Інформаційний дисплей, Еквалайзер |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 28 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Де знаходиться | Київ |
| Діаметр динаміків | 2 х 102 мм |
| Інтерфейс | AUX-вхід, USB |
| Підсвічування | з підсвіткою |
- Ціна: 2 599 ₴










