
- Немає в наявності
- Код: 383026
Чохол для ноутбука Grand-X SL-15B 15.6" Blue
379 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця модель дає змогу переносити ноутбук несильно збільшуючи обсяг, як це робить сумка, але водночас захищаючи ноутбук. М'яка, приємна на дотик внутрішня підкладка захистить ноутбук від подряпин або інших дрібних пошкоджень, а зручна додаткова зовнішня кишеня на блискавці можна використовувати для перенесення блока живлення, мишки, документів, блокнота тощо.
Чохол для ноутбука Grand-X можна використовувати як замість сумки для перенесення на невеликі відстані, так і всередині іншої сумки або рюкзака. Якщо Ви любите ноутбук після деякого часу використання мав вигляд, як новий, без потертостей і дрібних подряпин, такий чохол — Ваш розумний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Чохол |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 370 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина основного відділення | 260 мм |
- Ціна: 379 ₴





