
- В наявності
- Код: 190453
Кронштейн Walfix R-353B (VESA200х200)
737 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Walfix R-353B - це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Дана модель кронштейну Walfix R-353B має 4 ступені свободи, що дозволяє легко здійснювати регулювання нахилу, виносу від стіни і повороту телевізора. Кріплення має характеристики високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації. Walfix R-353B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 15-42 дюймів. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 25 кг. Чорний колір кріплення Walfix R-353B надає моделі елегантність. Нахил від + 5 до -15 градусів, поворот Walfix R-353B до 180 градусів. Мінімальна регульована відстань від стіни становить 54 мм, а максимальна 425 мм. У кронштейні передбачено кабель канал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Максимальна діагональ телевізора | 42 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Де знаходиться | Київ |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 200х200 мм |
| Відстань від стіни | 54 – 425 мм |
| Рекомендована діагональ | 15" - 42" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х200 мм |
| Кут нахилу кронштейна | +5/-15° |
| Кут повороту кронштейна | 180° |
- Ціна: 737 ₴

