
- Немає в наявності
- Код: 241737
Кронштейн Walfix CM-41B (VESA400х400)
1 949 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поворот: 360 град
Відступ від стелі: 650-930 мм
Колір чорний
Рівень для точної установки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Максимальна діагональ телевізора | 55 дюйм |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Де знаходиться | Київ |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 400х400 мм |
| Відстань від стіни | 650 – 930 мм |
| Рекомендована діагональ | 26" - 55" |
| Кут нахилу кронштейна | +12/-12° |
| Кут повороту кронштейна | 360° |
- Ціна: 1 949 ₴


