
- Немає в наявності
- Код: 459291
Вентилятор Frime (FBF120HB20PWM) 120x120x25мм, PWM Black/Blue
189 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
Кулер Frime 120x120x25 мм PWM — високоякісний корпусний 120-міліметровий вентилятор. Кулер забезпечить ефективне охолодження корпусу, створюючи водночас умови для стабільної та продуктивної роботи всієї вашої системи. PWM дає змогу керувати швидкістю обертів вентилятора материнською платою під час під'єднання до 4pin роз'єму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frime |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Де знаходиться | Київ |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Да |
| Тип роз' єму | 4-Pin+Molex |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Синій |
- Ціна: 189 ₴

