
- В наявності
- Код: 469276
Кронштейн Gembird MA-D2-01 (VESA100х100)
1 349 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Настільний кронштейн для монітора з двома кріпленнями
Кронштейн дозволяє повертати, висувати, втягувати або нахиляти дисплей, а також дозволяє повертати дисплей з альбомного розташування до портретного тощо.
Працює практично з будь-яким РК-монітором (макс. 32 дюйми)
Міцний затискач для легкої та надійної фіксації на столі
Вбудована система кабельменеджменту для організованого та акуратного робочого простору
Сумісність з VESA (100 x 100 мм та 75 x 75 мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Максимальна діагональ телевізора | 32 дюйм |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Де знаходиться | Київ |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Рекомендована діагональ | 17" - 32" |
| Кут нахилу кронштейна | +45/-45° |
| Кут повороту кронштейна | + 90/- 90° |
| Максимальний стандарт VESA | 100х100 мм |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
- Ціна: 1 349 ₴



