
- В наявності
- Код: 469318
Джерело безперебійного живлення FrimeCom GP-800
2 361,19 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісні і надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної і спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Їх висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам найдосвідченіших користувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 9 мАг |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Вихідна потужність | 480 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВХГ) | 315х99х143 мм |
| Вхідна напруга | 145-290 В |
| Вихідна напруга | 220-230 В ± 10% |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час перемикання | <10 мс |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Ємність батарей | 9 Ah |
| Потужність повна | 800 VA |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Форма вихідної напруги | імітація синусоїди |
| Захист від високовольтних стрибків | Немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
- Ціна: 2 361,19 ₴


