
- Немає в наявності
- Код: 345555
Джерело безребійного живлення Maxxter MX-HI-PSW500-01 500VA
4 799 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домашній інвертор з синусоїдальним виходом, регулятором напруги та управління батареєю, 500 ВА. Ідеально для котлів, системного відеоспостереження, сигналізації та інших важливих систем безпеки
Працює як джерело безперервного живлення (ДБЖ, UPS) при підключенні зовнішнього акумулятора 12 Вольт (акумулятор в комплект не входить, купується окремо)
Більший зарядний струм (до 10 Ампер) дозволяє швидко заряджати батареї великі ємності
"Інтелектуальний заряд" - зарядний алгоритм батареї з "тренувальним" режимом
Захист від коротких замикань, перевантажень, перенапруги або низької напруги
Мікропроцесорне управління та самодіагностика при кожному старті
Індикаторний рідкокристалічний дисплей
Потужний трансформатор і схема для тривалої безперервної роботи
РК-індикатор статусу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Час перемикання | 4 мс |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 350 х 140 х 180 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Да |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Потужність повна | 500 VA |
| Напруга акумулятора (В) | 12 В |
- Ціна: 4 799 ₴



