
- Немає в наявності
- Код: 345557
Джерело безребійного живлення Maxxter MX-HI-PSW1000-01 1000VA
6 017 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домашній інвертор з синусоїдальним виходом, регулятором напруги і управлінням батареєю, 1000 ВА. Ідеально для котлів, систем відеоспостереження, сигналізації та інших важливих систем безпеки
Працює як джерело безперебійного живлення (UPS) при підключенні зовнішнього акумулятора 12 Вольт (акумулятор в комплект не входить, купується окремо)
Потужний зарядний струм (до 10 Ампер) дозволяє швидко заряджати батареї великої ємності
"Інтелектуальний заряд" - зарядний алгоритм батарей з "тренувальним" режимом
Захист від коротких замикань, перевантаження, перенапруги або низької напруги
Мікропроцесорне управління і самодіагностика при кожному старті
Індикаторний рідкокристалічний дисплей
Потужний трансформатор і схема для тривалої безперервної роботи
РК-індикатор статусу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 350х140х280 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Потужність повна | 1000 VA |
| Напруга акумулятора (В) | 12 В |
- Ціна: 6 017 ₴





