
- В наявності
- Код: 313978
Джерело безперебійного живлення NJOY Keen 600 (UPLI-LI060KU-CG01B) Lin.int., AVR, 2 x евро, USB, пластик
2 499 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це ДБЖ захистить ваше електронне обладнання від фізичного пошкодження та забезпечить аварійне резервне живлення від батареї, щоб запобігти втраті даних у разі проблем із живленням.
Keen 600 USB має 2 розетки Schuko, підключені до внутрішньої батареї, тому ви можете безпечно вимкнути систему при відключенні електроенергії. Іншими перевагами Keen є: простота експлуатації та установки, функція автоматичного перезапуску та АРН для постійного рівня напруги.
Серія Keen - це гарантія для всіх ваших пристроїв та їх максимальної ефективності з портом зв'язку USB, який дозволяє підключати та передавати дані від порту USB на комп'ютері до ДБЖ, а захист від перенапруги RJ11/RJ45 захистить будь-який стандартний модем, факс, телефонну лінію або мережевий кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час перемикання | 4 мс |
| Час роботи від батареї за навантаження 50% | 5 хв |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Вихідна напруга | 230 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 87х165х276 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | Немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Потужність повна | 600 VA |
| Форма вихідної напруги | імітація синусоїди |
- Ціна: 2 499 ₴






