
- В наявності
- Код: 332511
Джерело безперебійного живлення (UPS) NJOY Echo Pro 2000 (UPOL-OL200EP-CG01B)
16 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це серія за співвідношенням ціна-якість з онлайновою топологією та всіма найважливішими функціями для комерційного середовища. Він пропонує найкраще співвідношення ціни та можливостей з нашого асортименту он-лайн ДБЖ.
Цей ДБЖ рекомендується для бізнес-ПК, офісного освітлення, банківських програм, комерційних приміщень, медичного обладнання.
Це відмінний вибір для захисту офісу, що пропонує всі функції, які можуть знадобитися в цьому випадку. Echo Pro виробляє менше 40 дБ шуму, що можна порівняти з навколишнім шумом у міських умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.6 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 1600 Вт |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час перемикання | <4 мс |
| Час роботи від батареї за навантаження 50% | 7 хв |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Вихідна напруга | 208-240 В |
| Габарити (ШхВХГ) | 390х151х225 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 4 |
| Потужність повна | 2000 VA |
- Ціна: 16 999 ₴




