
- В наявності
- Код: 332543
Джерело безперебійного живлення (UPS) NJOY Aten Pro 3000 (PWUP-OL300AP-AZ01B)
28 996 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ми розробили серію Aten, щоб запропонувати альтернативу обладнанню, яке дуже чутливо до коливань напруги і завжди потребує захисту. Оскільки ми знаємо, наскільки важлива ваша робота, ми пропонуємо один продукт з подвійним перетворенням для серверів або мереж передачі даних і голосу.
Aten PRO 3000 підтримує безперервну роботу при відключенні електроенергії, коливаннях і скачках напруги з нульовим часом перемикання. Це той продукт, який вселяє в вас довіру і впевненість у потрібний час.
Якість електроживлення має вирішальне значення для серверів, мереж передачі голосу і даних і багато чого іншого. На таке обладнання завжди має подаватися напруга, постійно відповідне номінальним параметрам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.6 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 2700 Вт |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час перемикання | 4 мс |
| Час роботи від батареї за навантаження 50% | 10 хв |
| Вхідна напруга | 160-300 В |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити (ШхВХГ) | 421х190х318 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | Немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 6 |
| Потужність повна | 3000 VA |
- Ціна: 28 996 ₴






