
- В наявності
- Код: 332666
Джерело безперебійного живлення Token 800 (UPCSBLS680TTOAZ01B)
4 699 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія Token - це лінійно-інтерактивний ДБЖ невеликого розміру у вигляді цегли, створений для житлових приміщень з декількома розетками (8), щоб уникнути використання подовжувачів. Може використовуватися для кластера домашньої електроніки, такого як телевізор, ігрова консоль, ПК, маршрутизатор і т. Д Важлива інформація про роботу ДБЖ буде зручно відображатися на його ЖК-дисплеї, її легко контролювати і при необхідності вживати заходів.
Ми рекомендуємо цей ДБЖ для офісів, домашніх офісів, ланцюгів безпеки невеликих будинків, домашнього електронного обладнання.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.8 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 480 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Основні | |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Кількість вихідних розеток | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час перемикання | 6 мс |
| Час роботи від батареї за навантаження 50% | 2 хв 30 сек |
| Вхідна напруга | 170-280 В |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити (ШхВХГ) | 345х200х100 мм |
| Ємність батарей | 9 Ah |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 8 |
| Кількість батарей | 1 |
| Потужність повна | 800 VA |
| Напруга акумулятора (В) | 12 В |
| Форма вихідної напруги | імітація синусоїди |
- Ціна: 4 699 ₴





