
- Немає в наявності
- Код: 471224
Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-500 (EL122100003)
4 491 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійно-інтерактивне ДБЖ безперервної дії з тривалим часом резервування для підключення зовнішніх батарей REAL-EL RESERVE-500 призначено для експлуатації зі свинцево-кислотними необслуговуваними акумуляторними батареями типу AGM з напругою 12 В. Принцип його дії засновано на перетворенні постійного струму зовнішніх батарей у змінний. Форма струму на виході – правильная синусоида. ОСОБЛИВОСТІ правильная синусоида вихідної напруги Безперервна дія з тривалим часом резервування Вмонтований стабілізатор напруги мережі Мікропроцесорне управління Захист від КЗ в підключеному до ДБЖ навантаженні, а також від перевантаження Захист від підвищеної або зниженої напруги мережі Ступінь захисту від зовнішнього впливу IP-20 Самодіагностика при вмиканні Індикація режимів роботи на LCD-дисплеї Час перемикання режимів – менше 4 мсек Функція «автостарт» Низький рівень шуму
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Індикація | Цифрова |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВХГ) | 140х180х350 мм |
| Вхідна напруга | 160-265 В |
| Вихідна напруга | 230 В ± 10% |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Час перемикання | <4 мс |
| Кількість вихідних розеток | 1.0 |
| Кількість Schuko-розеток | 1 |
| Потужність повна | 500 VA |
| Напруга акумулятора (В) | 12 В |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість батарей | без батареї |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
| Захист від високовольтних стрибків | Немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Да |
- Ціна: 4 491 ₴









