
- В наявності
- Код: 473085
Вентилятор Lian Li ST120-3, Triple, White (G99.12ST3W.00)
1 799 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 3 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1900 об/хв |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму | 32 дБ |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 622 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Повітряний потік | 69.17 CFM |
| Підсвічування | RGB |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Тиск | 2.6 мм H2O |
| Колір крильчатки | Білий |
| Де знаходиться | Київ |
| Регулювання обертів | Да |
- Ціна: 1 799 ₴




